Abika Šatní skříň GALICJA T 150,5/208/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň GALICJA T  150
Značka: Abika
9 454 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: bukové dřevo nohy: bukové dřevo výška 16 cm korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: kaštan Wroclawský/černý mat

Výrobce: AbikaHodně prodávaný produkt lze získat snadno tu v oblíbené sekci šatní skříně! Nyní můžete najít podobné kusy z této známé rubriky za parádní cenu! Známý výrobce Abika dlouhodobě dodává prvotřídní produkty. Podívejte se sami.

Zlevněný produkt Abika Šatní skříň GALICJA T 150,5/208/62 od známého dodavatele Abika k dostání tady a teď za zcela nejnižší cenu. Aktuálně stojí u nás 9 454 Kč.