Abika Šatní skříň GALICJA T2 180,5/208/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň GALICJA T2  180
Značka: Abika
12 134 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: bukové dřevo nohy: bukové dřevo výška 16 cm korpus: mat dvířka: mat + zrcadlo barevné provedení: kaštan Wroclawský/černý mat

Výrobce: Abika Zlevněný produkt lze pořídit také tady u nás v oblíbené kategorii šatní skříně. Nyní pořídíte zlevněné produkty z naší kategorie jednoduše online! Známá značka Abika nabízí skvělé produkty.

Diskontní kus Abika Šatní skříň GALICJA T2 180,5/208/62 od známého výrobce Abika dostanete právě teď levně. Na našich stránkách za 12 134 Kč.