Abika Šatní skříň GALICJA T3 150,5/208/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň GALICJA T3  150
Značka: Abika
11 505 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: bukové dřevo nohy: bukové dřevo výška 16 cm korpus: mat dvířka: mat + zrcadlo barevné provedení: kaštan Wroclawský/černý mat

Výrobce: Abika
Tento nejprodávanější produkt Abika Šatní skříň GALICJA T3 150,5/208/62 je dostupný bez problémů tady na našem webu umístěný v rubrice šatní skříně! Nyní najdete skvělé produkty z této kategorie na pár kliknutí. To není vše, u nás toho najdete mnohem více. U nás najdete více skvělých produktů od značky Abika. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Abika svým zákazníkům nabízí top zboží Podívejte se sami!

Diskontní produkt Abika Šatní skříň GALICJA T3 150,5/208/62 od předního výrobce Abika můžete pořídit zde opravdu levně! Výhodně za skvělou cenu 11 505 Kč.