Abika Šatní skříň GALICJA T3 180,5/208/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň GALICJA T3  180
Značka: Abika
13 361 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: bukové dřevo nohy: bukové dřevo výška 16 cm korpus: mat dvířka: mat + zrcadlo barevné provedení: kaštan Wroclawský/černý mat

Výrobce: Abika Tento kvalitní a levný produkt Abika Šatní skříň GALICJA T3 180,5/208/62 jde koupit jednoduše tu na webu zařazený v sekci šatní skříně. Získejte unikátní výrobky ze zmíněné rubriky v akci! To ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás také další skvělé produkty značky Abika. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Abika pro vás vyrábí kvalitní sortiment.

Tento akční produkt Abika Šatní skříň GALICJA T3 180,5/208/62 od známé kvalitní značky Abika pohodlně získáte právě nyní za výprodejovou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 13 361 Kč.