Abika Šatní skříň GALICJA T3 250,5/208/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň GALICJA T3  250
Značka: Abika
17 952 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: bukové dřevo nohy: bukové dřevo výška 16 cm korpus: mat dvířka: mat + zrcadlo barevné provedení: kaštan Wroclawský/černý mat

Výrobce: Abika
Tento exkluzivní produkt Abika Šatní skříň GALICJA T3 jde pořídit v pohodě na našich stránkách umístěný v sekci šatní skříně! Podívejte se na nové produkty ve zmiňované rubrice za nejlepší ceny!

Oblíbený a kvalitní výrobek Abika Šatní skříň GALICJA T3 250,5/208/62 od odblíbeného výrobce Abika máte možnost najít na našich stránkách teď právě se slevou! Zrovna nyní za cenu 17 952 Kč.