Abika Šatní skříň GALICJA V1 150,5/208/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň GALICJA V1  150
Značka: Abika
9 920 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: bukové dřevo nohy: bukové dřevo výška 16 cm korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: kaštan Wroclawský/černý mat

Výrobce: Abika Vynikající produkt Abika Šatní skříň GALICJA V1 150,5/208/62 máte možnost nakoupit teď na našem webu v kategorii šatní skříně! Získejte ještě podobné produkty z této rubriky za mimořádně nízkou cenu! Známý dodavatel Abika má k dispozici špičkové produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Tento velmi oblíbený produkt Abika Šatní skříň GALICJA V1 150,5/208/62 od značky se skvělou pověstí Abika pořídíte právě teď v nabídce opravdu výhodně! Cena od 9 920 Kč.