Abika Šatní skříň GALICJA V1 200,5/208/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň GALICJA V1  200
Značka: Abika
12 449 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: bukové dřevo nohy: bukové dřevo výška 16 cm korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: kaštan Wroclawský/černý mat

Výrobce: Abika Kvalitní a oblíbený kousek získáte zrovna na stránkách v populární sekci šatní skříně. Podívejte se na zcela nové výrobky ve zmiňované rubrice za výprodejovou cenu! Tato značka Abika má na skladě špičkové produkty. Naše nabídka je široká, mrkněte na další kvalitní kousky od značky Abika. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný výrobek Abika Šatní skříň GALICJA V1 200,5/208/62 značky Abika pořídíte u nás právě skutečně výhodně! Aktuálně za super cenu 12 449 Kč.