Abika Šatní skříň GALICJA V2 150,5/208/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň GALICJA V2  150
Značka: Abika
10 615 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: bukové dřevo nohy: bukové dřevo výška 16 cm korpus: mat dvířka: mat + zrcadlo barevné provedení: kaštan Wroclawský/černý mat

Výrobce: Abika
Tento neodolatelný výrobek Abika Šatní skříň GALICJA V2 150,5/208/62 máte možnost sehnat právě zde tu na webu zařazený v sekci šatní skříně! Prozkoumejte ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice snadno online! Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další zboží od značky Abika. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Abika vám nabízí vysoce kvalitní výrobky.

Oblíbený výrobek Abika Šatní skříň GALICJA V2 150,5/208/62 od skvělé a známé značky Abika pořídíte na našich stránkách extra výhodně! Pouze nyní za 10 615 Kč.