Abika Šatní skříň GALICJA V2 180,5/208/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň GALICJA V2  180
Značka: Abika
12 449 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: bukové dřevo nohy: bukové dřevo výška 16 cm korpus: mat dvířka: mat + zrcadlo barevné provedení: kaštan Wroclawský/černý mat

Výrobce: Abika
Výjimečný produkt Abika Šatní skříň GALICJA V2 získáte již dnes tady na našich stránkách umístěný v sekci šatní skříně! Mrkněte na parádní produkty z této populární sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty od výrobce Abika. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Abika poskytuje vynikající produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tento neodolatelný kousek Abika Šatní skříň GALICJA V2 180,5/208/62 od známé značky Abika jednoduše můžete najít právě teď u nás levně! Výhodně za 12 449 Kč.