Abika Šatní skříň GALICJA V4 120,5/208/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň GALICJA V4  120
Značka: Abika
9 454 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: bukové dřevo nohy: bukové dřevo výška 16 cm korpus: mat dvířka: mat + zrcadlo barevné provedení: kaštan Wroclawský/černý mat

Výrobce: AbikaHodně prodávaný produkt Abika Šatní skříň GALICJA V4 120,5/208/62 máte možnost sehnat aktuálně tady u nás umístěný v sekci šatní skříně. Připravili jsme parádní produkty ve zmíněné sekci za outletovou cenu.

Oblíbený a akční produkt Abika Šatní skříň GALICJA V4 120,5/208/62 od dodavatele s dlouholetou historií Abika jde získat právě zde za skvělou cenu! Nabídka již od 9 454 Kč.