Abika Šatní skříň GALICJA V4 250,5/208/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň GALICJA V4  250
Značka: Abika
17 333 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: bukové dřevo nohy: bukové dřevo výška 16 cm korpus: mat dvířka: mat + zrcadlo barevné provedení: kaštan Wroclawský/černý mat

Výrobce: Abika Oblíbený a kvalitní produkt Abika Šatní skříň GALICJA V4 250,5/208/62 dostanete bezstarostně tady na našem webu zařazený v rubrice šatní skříně. Připravili jsme pro vás parádní zboží z naší sekce ve slevě! Věhlasný dodavatel Abika dlouhodobě vyrábí top produkty. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od dodavatele Abika. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Výjimečný výrobek Abika Šatní skříň GALICJA V4 250,5/208/62 od dodavatele s dlouholetou historií Abika máte možnost získat zrovna skutečně levně! Nyní pořídíte za 17 333 Kč.