Abika Šatní skříň JODELKA 1 150/200/62 barevné provedení:

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň JODELKA 1  150/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
13 325 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: PVC v černé barvě korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: korpus bílý mat, černý mat, dub artisan a fronty dub artisan, bílý mat, černý mat

Výrobce: Abika
Nejprodávanější výrobek jde koupit také tady u nás umístěný v sekci šatní skříně! Nyní koupíte jiné zboží z této populární kategorie v akci!

Levný produkt Abika Šatní skříň JODELKA 1 150/200/62 barevné provedení: od populárního výrobce Abika jde pořídit právě teď u nás za super cenu! Nyní pořídíte od 13 325 Kč.