Abika Šatní skříň JODELKA 1 180/200/62 barevné provedení:

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň JODELKA 1  180/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
15 796 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: PVC v černé barvě korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: korpus bílý mat, černý mat, dub artisan a fronty dub artisan, bílý mat, černý mat

Výrobce: Abika Tento velmi oblíbený výrobek lze koupit teď tady u nás v rubrice šatní skříně. Nyní můžete najít ještě ostatní produkty z této známé kategorie za nejlepší ceny. Oblíbený výrobce Abika vám nabízí top zboží. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás totiž najdete další kvalitní produkty od dodavatele Abika. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný výrobek Abika Šatní skříň JODELKA 1 180/200/62 barevné provedení: s osvědčenou značkou Abika dostanete tady a teď právě pořád výhodně. Akční ceny od 15 796 Kč.