Abika Šatní skříň JODELKA 1 250/200/62 barevné provedení:

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň JODELKA 1  250/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
20 201 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: PVC v černé barvě korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: korpus bílý mat, černý mat, dub artisan a fronty dub artisan, bílý mat, černý mat

Výrobce: Abika Žádaný výrobek Abika Šatní skříň JODELKA 1 250/200/62 barevné provedení: můžete pořídit pohodlně tady na stránkách ve známé rubrice šatní skříně. Nyní najdete ještě další produkty ve zmiňované rubrice za akční cenu!

Tento neodolatelný produkt Abika Šatní skříň JODELKA 1 250/200/62 barevné provedení: od dodavatele zboží Abika jednoduše můžete sehnat tady ve slevě! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 20 201 Kč.