Abika Šatní skříň JODELKA 150/200/62 barevné provedení: černý mat

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň JODELKA  150/200/62 barevné provedení: černý mat
Značka: Abika
11 809 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: PVC v černé barvě korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: korpus bílý mat, černý mat, dub artisan a fronty dub artisan, bílý mat, černý mat

Výrobce: Abika Exkluzivní produkt Abika Šatní skříň JODELKA 150/200/62 barevné provedení: černý mat dostanete přímo tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii šatní skříně! Nyní koupíte vyjímečné produkty z této známé sekce za příznivou cenu! To ale však není vše, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od dodavatele Abika. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Abika vám představuje kvalitní sortiment.

Ve slevě tento produkt Abika Šatní skříň JODELKA 150/200/62 barevné provedení: černý mat od společnosti se zárukou kvality Abika získáte zde teď opravdu výhodně! Aktuálně za 11 809 Kč.