Abika Šatní skříň JODELKA 200/200/62 barevné provedení: černý mat

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň JODELKA  200/200/62 barevné provedení: černý mat
Značka: Abika
14 837 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: PVC v černé barvě korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: korpus bílý mat, černý mat, dub artisan a fronty dub artisan, bílý mat, černý mat

Výrobce: AbikaOblíbený a akční produkt Abika Šatní skříň JODELKA 200/200/62 barevné provedení: černý mat jde získat ještě tady u nás zařazený v kategorii šatní skříně! Vyhledejte si podobné výrobky ve zmiňované kategorii jednoduše online. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé kousky značky Abika. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Abika svým zákazníkům nabízí špičkové produkty. Udělejte radost sami sobě!

Vysoce kvalitní produkt Abika Šatní skříň JODELKA 200/200/62 barevné provedení: černý mat od přední společnosti Abika je k sehnání teď levně. Nyní lze objednat jen za 14 837 Kč.