Abika Šatní skříň LETO T 200/200/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň LETO T  200/200/62
Značka: Abika
10 100 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: černý mat korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: dub artisan/černý mat

Výrobce: AbikaTento zlevněný produkt Abika Šatní skříň LETO T dostanete bezprostředně tady na našich stránkách v populární rubrice šatní skříně! Nyní můžete koupit parádní výrobky z této oblíbené kategorie za výhodnou cenu!

Zcela unikátní výrobek Abika Šatní skříň LETO T 200/200/62 od top výrobce Abika můžete sehnat ještě dnes za super peníze. Akční cena 10 100 Kč.