Abika Šatní skříň LETO T 250/200/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň LETO T  250/200/62
Značka: Abika
12 056 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: černý mat korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: dub artisan/černý mat

Výrobce: Abika Oblíbený a akční produkt jde koupit bez problémů tady u nás v kategorii šatní skříně. Připravili jsme kvalitní výrobky z této oblíbené kategorie za outletovou cenu!

Nejprodávanější výrobek Abika Šatní skříň LETO T 250/200/62 od skvělé značky Abika najdete aktuálně za super cenu! Levně za cenu 12 056 Kč.