Abika Šatní skříň LETO T1 120/200/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň LETO T1  120/200/62
Značka: Abika
8 382 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: černý mat korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: dub artisan/černý mat

Výrobce: Abika Velmi oblíbený produkt Abika Šatní skříň LETO je k sehnání bezstarostně tu na našem webu v oblíbené sekci šatní skříně. Nyní můžete najít akční kusy z této oblíbené sekce za výhodné peníze! Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce více produktů od značky Abika. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný produkt Abika Šatní skříň LETO T1 120/200/62 od dodavatele se skvělou pověstí Abika pohodlně pořídíte zde za neuvěřitelně výhodnou cenu. Právě lze objednat jen za 8 382 Kč.