Abika Šatní skříň LETO T1 250/200/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň LETO T1  250/200/62
Značka: Abika
13 442 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: černý mat korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: dub artisan/černý mat

Výrobce: Abika Nejprodávanější produkt Abika Šatní skříň LETO máte možnost koupit přímo tady a teď na našem webu v rubrice šatní skříně. Připravili jsme pro vás ještě ostatní produkty z této sekce ve slevě. To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás v nabídce najdete další vybrané kousky značky Abika. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Abika pro vás připravuje vysoce kvalitní výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Oblíbený a kvalitní kus Abika Šatní skříň LETO T1 250/200/62 od skvělé značky Abika lze pořídit právě levně. Výhodně za 13 442 Kč.