Abika Šatní skříň LETO T2 100/200/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň LETO T2  100/200/62
Značka: Abika
7 490 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: černý mat korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: dub artisan/černý mat

Výrobce: Abika Vysoce kvalitní výrobek Abika Šatní skříň LETO T2 100/200/62 máte možnost pořídit zrovna tu na našem webu umístěný v kategorii šatní skříně! Připravili jsme pro vás ostatní produkty z této sekce v akci!

Super produkt Abika Šatní skříň LETO T2 100/200/62 od kvalitní značky Abika jednoduše získáte v aktuální nabídce extra výhodně! Cena již od 7 490 Kč.