Abika Šatní skříň LETO T2 180/200/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň LETO T2  180/200/62
Značka: Abika
11 047 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: černý mat korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: dub artisan/černý mat

Výrobce: Abika
Hodně prodávaný produkt Abika Šatní skříň LETO T2 jde pořídit rovněž na našem webu umístěný v rubrice šatní skříně! Nyní můžete koupit akční produkty ve zmíněné rubrice za výprodejovou cenu. Tento vyjímečný výrobce Abika dlouhodobě poskytuje kvalitní sortiment. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Nový produkt Abika Šatní skříň LETO T2 180/200/62 značky Abika seženete na našich stránkách nyní za mimořádně nízkou cenu! Produkt koupíte teď u nás za 11 047 Kč.