Abika Šatní skříň LETO V1 120/200/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň LETO V1  120/200/62
Značka: Abika
8 123 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: černý mat korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: dub artisan/černý mat

Výrobce: Abika
Kvalitní a žádaný kousek je k získání rovněž tady na webu ve známé rubrice šatní skříně! Vyberte si akční kusy ze zmíněné sekce v bezva akci!

Výjimečný a žádaný kus Abika Šatní skříň LETO V1 120/200/62 od známého dodavatele Abika snadno najdete momentálně na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu. Ve skvělé akci za 8 123 Kč.