Abika Šatní skříň LETO V1 200/200/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň LETO V1  200/200/62
Značka: Abika
11 175 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: černý mat korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: dub artisan/černý mat

Výrobce: Abika
Tento designový kousek je k dostání jednoduše tady na webu v populární sekci šatní skříně! Prozkoumejte parádní výrobky z této oblíbené sekce za super ceny. To ale ovšem není vše, máme toho více! Máme v nabídce ovšem další kousky od výrobce Abika. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Abika Šatní skříň LETO V1 200/200/62 od výrobce se skvělou pověstí Abika snadno pořídíte tady teď právě až neuvěřitelně levně. Nabídky již od 11 175 Kč.