Abika Šatní skříň LETO V2 180/200/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň LETO V2  180/200/62
Značka: Abika
11 422 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: černý mat korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: dub artisan/černý mat

Výrobce: AbikaTento exkluzivní produkt jde koupit právě teď tady u nás zařazený v rubrice šatní skříně! Nyní můžete získat vyjímečné produkty z této rubriky za super peníze!

Tento kvalitní a levný produkt Abika Šatní skříň LETO V2 180/200/62 od společnosti Abika snadno můžete sehnat tady teď právě za extra cenu. Výhodně za cenu 11 422 Kč.