Abika Šatní skříň LETO V4 180/200/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň LETO V4  180/200/62
Značka: Abika
11 422 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: černý mat korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: dub artisan/černý mat

Výrobce: Abika
Velmi prodávaný výrobek Abika Šatní skříň LETO V4 jde získat bez obtíží na našich stránkách v populární kategorii šatní skříně! Máme pro vás podobné produkty z této populární rubriky ve výhodné akci. Možná hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! U nás v nabídce najdete další skvělé zboží od výrobce Abika. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Abika dodává špičkové výrobky.

Tento neodolatelný produkt Abika Šatní skříň LETO V4 180/200/62 od předního výrobce Abika můžete najít právě za super peníze. Zrovna teď v akci za 11 422 Kč.