Abika Šatní skříň LETO V4 250/200/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň LETO V4  250/200/62
Značka: Abika
15 226 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: černý mat korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: dub artisan/černý mat

Výrobce: AbikaTento diskontní produkt Abika Šatní skříň LETO V4 250/200/62 jde sehnat také na webu v oblíbené kategorii šatní skříně. Nyní můžete koupit zcela nové produkty z této známé rubriky za báječnou cenu. Populární dodavatel Abika vás obohatí o vysoce kvalitní sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! Mrkněte také na další kvalitní kousky od dodavatele Abika. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a levný výrobek Abika Šatní skříň LETO V4 250/200/62 od dodavatele kvalitních produktů Abika máte možnost nakoupit v aktuální nabídce skutečně levně! V akci za 15 226 Kč.