Abika Šatní skříň LETO Y 150/200/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň LETO Y  150/200/62
Značka: Abika
9 155 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: černý mat korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: dub artisan/černý mat

Výrobce: Abika
Tento levný výrobek Abika Šatní skříň LETO můžete nakoupit aktuálně u nás v sekci šatní skříně. Připravili jsme ještě podobné produkty z naší sekce za výborné peníze. V očích zákazníků populární výrobce Abika dlouhodobě poskytuje top produkty. Však to vidíte sami!

Nejprodávanější výrobek Abika Šatní skříň LETO Y 150/200/62 od našeho známého výrobce Abika máte možnost sehnat u nás za parádní cenu. Právě nyní za 9 155 Kč.