Abika Šatní skříň LETO Y1 150/200/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň LETO Y1  150/200/62
Značka: Abika
9 488 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: černý mat korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: dub artisan/černý mat

Výrobce: AbikaZcela unikátní produkt Abika Šatní skříň LETO Y1 máte možnost nakoupit právě nyní tady a teď na našich stránkách v populární sekci šatní skříně! Nyní můžete koupit oblíbené výrobky ve zmiňované sekci za výprodejovou cenu. U nás toho najdete mnohem více, u nás najdete další kousky od značky Abika. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě výrobek Abika Šatní skříň LETO Y1 150/200/62 od skvělého výrobce Abika můžete pořídit v naší internetové nabídce extra se slevou! Akční ceny již od 9 488 Kč.