Abika Šatní skříň LETO Y1 180/200/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň LETO Y1  180/200/62
Značka: Abika
11 071 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: černý mat korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: dub artisan/černý mat

Výrobce: AbikaKvalitní a levný produkt je k získání již dnes tady na našich stránkách v sekci šatní skříně! Pořiďte si ještě další výrobky ze zmíněné kategorie za parádní cenu. Tato značka Abika dodává vysoce kvalitní produkty Udělejte radost sami sobě!

Super kousek Abika Šatní skříň LETO Y1 180/200/62 od spolehlivé značky Abika lze sehnat na našich stránkách nyní se slevou! Za bezkonkureční cenu 11 071 Kč.