Abika Šatní skříň LETO Y1 250/200/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň LETO Y1  250/200/62
Značka: Abika
13 589 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: černý mat korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: dub artisan/černý mat

Výrobce: Abika Tento kvalitní produkt Abika Šatní skříň LETO můžete získat bez problémů tu na našich stránkách zařazený v kategorii šatní skříně! Vyhledejte si ještě podobné zboží z této populární rubriky za super cenu. To není všechno, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás další kousky značky Abika. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Přední značka Abika pro vás připravuje skvělé zboží.

Tento akční a ve slevě výrobek Abika Šatní skříň LETO Y1 250/200/62 od top výrobce Abika pohodlně nakoupíte momentálně na webu za příznivou cenu. Výhodně za super cenu 13 589 Kč.