Abika Šatní skříň LETO Y2 100/200/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň LETO Y2  100/200/62
Značka: Abika
7 847 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: černý mat korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: dub artisan/černý mat

Výrobce: Abika
Povedený produkt Abika Šatní skříň LETO lze pořídit lehce na našem webu v kategorii šatní skříně! Máme pro vás unikátní produkty z této známé rubriky za výhodné peníze. Významný výrobce Abika má v nabídce vynikající výrobky. Nakupujte výhoděn u nás.

Levný produkt Abika Šatní skříň LETO Y2 100/200/62 od známé kvalitní značky Abika máte možnost dostat zrovna dnes za mimořádně nízkou cenu! Nyní můžete mít za 7 847 Kč.