Abika Šatní skříň LETO Y2 150/200/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň LETO Y2  150/200/62
Značka: Abika
9 454 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: černý mat korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: dub artisan/černý mat

Výrobce: AbikaVýjimečný produkt Abika Šatní skříň LETO můžete sehnat ještě tu na webu v populární kategorii šatní skříně. Nyní můžete koupit vyjímečné kusy ve zmiňované kategorii za zcela nejnižší cenu.

Levný kus Abika Šatní skříň LETO Y2 150/200/62 od spolehlivé značky Abika můžete získat právě teď u nás za rozumné peníze! Nyní za 9 454 Kč.