Abika Šatní skříň LETO Y2 180/200/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň LETO Y2  180/200/62
Značka: Abika
10 973 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: černý mat korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: dub artisan/černý mat

Výrobce: AbikaTento akční kus seženete rovnou tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice šatní skříně. Vyhledejte si skvělé produkty z naší kategorie snadno online! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od dodavatele Abika. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční kus Abika Šatní skříň LETO Y2 180/200/62 od společnosti s úžasnou pověstí Abika naleznete tady a teď ve výprodejové akci! Levně za 10 973 Kč.