Abika Šatní skříň LETO Y2 250/200/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň LETO Y2  250/200/62
Značka: Abika
15 162 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: černý mat korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: dub artisan/černý mat

Výrobce: AbikaTento neodolatelný produkt lze pořídit snadno tu na webu umístěný v sekci šatní skříně. Nyní získáte ostatní výrobky z této populární rubriky za internetové ceny. To však není všechno, nebojte, máme toho více! Podívejte se také na více produktů od dodavatele Abika. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Abika pro vás připravuje skvělé produkty. Podívejte se sami!

Výjimečný produkt Abika Šatní skříň LETO Y2 250/200/62 od společnosti s předním postavením na trhu Abika jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď za zcela nejnižší cenu! V akci za 15 162 Kč.