Abika Šatní skříň OLD STYLE T 100/200/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň OLD STYLE T  100/200/62
Značka: Abika
6 925 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: PVC v černé barvě korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: černý mat/old styl

Výrobce: Abika Tento skvělý produkt Abika Šatní skříň OLD STYLE T 100/200/62 naleznete bez obtíží tady na našem webu umístěný v rubrice šatní skříně! Získejte parádní zboží ve zmíněné kategorii za mimořádně nízkou cenu! Přední výrobce Abika vám může poskytnout vynikající sortiment. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Tento výjimečný produkt Abika Šatní skříň OLD STYLE T 100/200/62 od značky s dlouholetou historií Abika získáte v naší online nabídce napořád výhodně. Nyní za akční cenu 6 925 Kč.