Abika Šatní skříň OLD STYLE T 120/200/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň OLD STYLE T  120/200/62
Značka: Abika
7 836 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: PVC v černé barvě korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: černý mat/old styl

Výrobce: Abika Výjimečný a žádaný produkt Abika Šatní skříň OLD STYLE T 120/200/62 je k dispozici právě tady u nás v oblíbené sekci šatní skříně. Pořiďte si jiné výrobky z této oblíbené sekce ve výprodejové akci! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás další produkty od výrobce Abika. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní kus Abika Šatní skříň OLD STYLE T 120/200/62 od předního výrobce Abika jednoduše najdete nyní skutečně levně. V současnosti za 7 836 Kč.