Abika Šatní skříň OLD STYLE T 150/200/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň OLD STYLE T  150/200/62
Značka: Abika
8 510 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: PVC v černé barvě korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: černý mat/old styl

Výrobce: AbikaTento žádaný produkt Abika Šatní skříň OLD STYLE T získáte bezstarostně tu na našich stránkách v oblíbené rubrice šatní skříně. Nyní pořídíte akční kousky ze zmíněné rubriky za parádní cenu!

Unikátní výrobek Abika Šatní skříň OLD STYLE T 150/200/62 pocházející od značky Abika jde nakoupit nyní extra se slevou! Zboží pořídíte teď u nás za 8 510 Kč.