Abika Šatní skříň OLD STYLE T 180/200/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň OLD STYLE T  180/200/62
Značka: Abika
10 127 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: PVC v černé barvě korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: černý mat/old styl

Výrobce: Abika
Tento žádaný kus Abika Šatní skříň OLD můžete pořídit pohodlně tu v oblíbené rubrice šatní skříně! Nyní si můžete koupit ještě jiné zboží z naší rubriky ve výprodejové akci. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce více skvělých produktů od dodavatele Abika. Najdete je níže na této stránce. Výrobce Abika pro své zákazníky dodává velmi kvalitní zboží Přesvědčte se.

Tento neodolatelný kus Abika Šatní skříň OLD STYLE T 180/200/62 od této skvělé značky Abika máte možnost sehnat právě zde napořád výhodně. Teď v akci 10 127 Kč.