Abika Šatní skříň OLD STYLE T 250/200/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň OLD STYLE T  250/200/62
Značka: Abika
12 572 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: PVC v černé barvě korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: černý mat/old styl

Výrobce: Abika
Výjimečný a žádaný výrobek Abika Šatní skříň OLD STYLE T 250/200/62 je dostupný lehce tady u nás v populární rubrice šatní skříně. Najděte si nové výrobky z této populární rubriky za super peníze. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký! Podívejte se také na další vybrané kousky od značky Abika. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Abika Šatní skříň OLD STYLE T 250/200/62 od výrobce s mnohaletou tradicí Abika k dostání zrovna dneska za příznivou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 12 572 Kč.