Abika Šatní skříň OLD STYLE T1 250/200/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň OLD STYLE T1  250/200/62
Značka: Abika
13 442 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: PVC v černé barvě korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: černý mat/old styl

Výrobce: AbikaTento kvalitní produkt Abika Šatní skříň OLD STYLE T1 250/200/62 můžete koupit teď na webu v populární kategorii šatní skříně. Nyní koupíte další produkty ve zmiňované sekci za super cenu. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás taky více produktů od značky Abika. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Vynikající produkt Abika Šatní skříň OLD STYLE T1 250/200/62 od dodavatele s dlouholetou historií Abika pohodlně seženete u nás nyní levně! Právě nyní za skvělou cenu 13 442 Kč.