Abika Šatní skříň OLD STYLE T2 120/200/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň OLD STYLE T2  120/200/62
Značka: Abika
8 466 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: PVC v černé barvě korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: černý mat/old styl

Výrobce: Abika Velmi oblíbený produkt Abika Šatní skříň OLD STYLE získáte bez problémů tu na našem webu zařazený v kategorii šatní skříně! Nyní můžete najít zcela nové výrobky ve zmíněné sekci za skvělou cenu! U nás vám nabídneme víc, mrkněte také na více skvělých produktů od dodavatele Abika. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka Abika vás a vaše blízké obohatí o špičkové zboží.

Hodně žádaný produkt Abika Šatní skříň OLD STYLE T2 120/200/62 od známé společnosti Abika je k dispozici tady teď za výhodnou cenu. Nyní za akční cenu 8 466 Kč.