Abika Šatní skříň OLD STYLE T2 200/200/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň OLD STYLE T2  200/200/62
Značka: Abika
11 422 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: PVC v černé barvě korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: černý mat/old styl

Výrobce: Abika
Tento designový produkt Abika Šatní skříň OLD STYLE T2 lze nakoupit taky tady na webu zařazený v kategorii šatní skříně! Připravili jsme pro vás zlevněné produkty z této oblíbené rubriky na pár kliknutí! U zákazníků oblíbený výrobce Abika pro své zákazníky nabízí špičkové produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další zboží od výrobce Abika. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Abika Šatní skříň OLD STYLE T2 200/200/62 od skvělé a známé značky Abika můžete koupit právě nyní skutečně výhodně! Aktuálně stojí u nás 11 422 Kč.