Abika Šatní skříň OLD STYLE T2 250/200/62

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň OLD STYLE T2  250/200/62
Značka: Abika
14 761 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: PVC v černé barvě korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: černý mat/old styl

Výrobce: AbikaTento designový výrobek Abika Šatní skříň OLD STYLE T2 250/200/62 jde získat právě zde na našem webu v populární rubrice šatní skříně! Mrkněte na jiné produkty z této oblíbené rubriky v akci. Známý dodavatel Abika pro své zákazníky poskytuje kvalitní produkty.

Tento velmi žádaný kousek Abika Šatní skříň OLD STYLE T2 250/200/62 od známého výrobce Abika snadno můžete najít zde teď právě za výprodejovou cenu. Nyní za akční cenu 14 761 Kč.