Abika Šatní skříň PLASTER 1 100/200/62 barevné provedení:

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň PLASTER 1  100/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
10 240 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: PVC v černé barvě korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: korpus bílý mat, černý mat, dub artisan a fronty dub artisan, bílý mat, černý mat

Výrobce: Abika
Tento neodolatelný produkt Abika Šatní skříň PLASTER 1 100/200/62 je k sehnání teď tu umístěný v sekci šatní skříně! Nyní najdete parádní produkty z této kategorie za výborné peníze! Tím ale však naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Máme v nabídce také další zboží od dodavatele Abika. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Abika má ve stále nabídkce prvotřídní výrobky.

Výjimečný kousek Abika Šatní skříň PLASTER 1 100/200/62 barevné provedení: od výrobce Abika lze koupit online téměř zdarma! Nyní nakoupíte za 10 240 Kč.