Abika Šatní skříň PLASTER 1 180/200/62 barevné provedení:

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň PLASTER 1  180/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
15 955 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: PVC v černé barvě korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: korpus bílý mat, černý mat, dub artisan a fronty dub artisan, bílý mat, černý mat

Výrobce: Abika
Tento velmi oblíbený výrobek Abika Šatní skříň PLASTER 1 je k dispozici bez problémů tady na našem webu umístěný v rubrice šatní skříně. Máme pro vás ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky jednoduše online! Značka Abika dlouhodobě prodává velmi kvalitní sortiment. To ovšem není vše, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce další kvalitní kousky od výrobce Abika. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní produkt Abika Šatní skříň PLASTER 1 180/200/62 barevné provedení: od přední společnosti Abika jde pořídit na našich stránkách trvale výhodně! Výhodně za 15 955 Kč.