Abika Šatní skříň PLASTER 1 200/200/62 barevné provedení:

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň PLASTER 1  200/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
16 870 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: PVC v černé barvě korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: korpus bílý mat, černý mat, dub artisan a fronty dub artisan, bílý mat, černý mat

Výrobce: AbikaTento designový výrobek Abika Šatní skříň PLASTER 1 jde pořídit lehce tu umístěný v kategorii šatní skříně. Vyberte si unikátní produkty ve zmiňované rubrice za výborné peníze! To však není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Mrkněte také na další skvělé kousky od výrobce Abika. Najdete je níže na této stránce.

Neodolatelný kousek Abika Šatní skříň PLASTER 1 200/200/62 barevné provedení: od známého předního výrobce Abika máte možnost dostat nyní trvale výhodně! Teď v akci 16 870 Kč.