Abika Šatní skříň PLASTER 1 250/200/62 barevné provedení:

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň PLASTER 1  250/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
20 405 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: PVC v černé barvě korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: korpus bílý mat, černý mat, dub artisan a fronty dub artisan, bílý mat, černý mat

Výrobce: AbikaVelmi prodávaný výrobek Abika Šatní skříň PLASTER 1 250/200/62 barevné provedení: můžete pořídit bez obtíží tu na našich stránkách ve známé sekci šatní skříně. Podívejte se na ostatní kusy z této kategorie za výhodnou cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další produkty značky Abika. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Abika Šatní skříň PLASTER 1 250/200/62 barevné provedení: od kvalitní společnosti Abika jde sehnat aktuálně v akci. Právě teď jen za 20 405 Kč.