Abika Šatní skříň PLASTER 100/200/62 barevné provedení:

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň PLASTER  100/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
9 166 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: PVC v černé barvě korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: korpus bílý mat, černý mat, dub artisan a fronty dub artisan, bílý mat, černý mat

Výrobce: Abika Tento neodolatelný produkt Abika Šatní skříň PLASTER máte možnost dostat právě teď tu na stránkách umístěný v rubrice šatní skříně. Vyhledejte si kvalitní výrobky ze zmíněné kategorie za super peníze.

Tento nejprodávanější výrobek Abika Šatní skříň PLASTER 100/200/62 barevné provedení: od společnosti s dlouholetou tradicí Abika získáte v naší online nabídce v akci! Výhodně za skvělou cenu 9 166 Kč.