Abika Šatní skříň PLASTER 120/200/62 barevné provedení:

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Abika Šatní skříň PLASTER  120/200/62 barevné provedení:
Značka: Abika
10 669 Kč
Do obchodu
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty: PVC v černé barvě korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: korpus bílý mat, černý mat, dub artisan a fronty dub artisan, bílý mat, černý mat

Výrobce: Abika Tento zlevněný produkt Abika Šatní skříň PLASTER 120/200/62 barevné jde nakoupit aktuálně tu na našich stránkách v rubrice šatní skříně! Nyní můžete koupit oblíbené produkty z této známé kategorie za výhodnou cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další prověřené zboží od dodavatele Abika. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Známý výrobce Abika svým zákazníkům nabízí skvělý sortiment.

Povedený výrobek Abika Šatní skříň PLASTER 120/200/62 barevné provedení: od našeho známého výrobce Abika najdete v naší internetové nabídce za výhodné peníze. Produkt momentálně prodáváme za 10 669 Kč.